Tango

1.6.14117
oy
0

Telefonsuz bile ücretsiz görüntülü arama

733k

Bu uygulamayı oyla

Tango nerede olursan ol, sandalyeni oynatmadan cihazından ücretsiz olarak programı kullanan kişilerle görüntülü konuşma yapmanı, yazışmanı sağlayan bir uygulamadır.

WhatsApp, Line, ya da Skype ile aynı amacı taşıyan bu uygulama bilgisayarlar, tabletler, telefonlar ve iPodların ortak iletişimi olarak düşünüldü, ve bu yeni versiyonuyla artık Windowsta.

Tango'nun kullanımı çok basit; tek yapman gereken programı kurmak, rehber listesini eklemek ve tek tuşla arama yapmak, aynı zamanda arkadaşlarını Tango'ya ekleme seçeneği de mevcut.

Program; tablet, PC ya da akıllı telefondan WiFi ya da 3G ile çalışır. Akıllı telefonundan 3G ile bağlanırsan, kendi veri planını kullanır, fakat WiFi ağıyla da bağlanabilirsin.

Aramalar sırasındaki video ve ses kalitesi Windows'ta hiç problem çıkarmaz, fakat telefondan telefona değişebilir.

Kontrol sistemi oldukça basit, rehberindeki kişileri farklı şekillerde organize edebilir, webcami ayarlayabilir, Tango görüntüsünü değiştirebilir, ya da güncellemeler yapabilirsin.

Kısacası, Tango; telefonunun bataryası bittiğinde ya da bilgisayarının başından ayrılmak istemediğinde arkadaşlarınla iletişim kurmak için mükemmel bir yol.
Gereksinimler

-Windows XP/Vista/7
-Internet bağlantısı
-Webcam
-Mikrofon ve hoparlör
-Sesli aramalar için: 100kbps indirme /100kbps yükleme bağlantısı tavsiye edilir.
-Görüntülü aramalar için: 4Mbps indirme /512kbps yükleme geniş bant hızı ve 1.8 GHz işlemci ile Core 2 Duo system. Minimum bağlantı 512kbps indirme/128 kbps yükleme ve 1 GHz işlemci sistemi gereklidir.

Uptodown X